fbpx

Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce iptal, teslim edildikten sonra ise iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizdeki herhangi bir ürünü/ürünleri iptal etmek için; siparişiniz “Hazırlanıyor” statüsünde ise, 0232 503 63 66 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak, iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal işlemi yapılamamaktadır. Siparişiniz size ulaştıktan sonra Yurtiçi Kargo yoluyla, ücretsiz olarak ürünü/ürünleri iade edebilirsiniz. İptal işleminiz tarafımızca onaylandığında, iptal edilen sipariş tutarı, en geç 7 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) karta iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

Siparişinizle birlikte size yollanan faturanızın alt bölümünde yer alan iade formunu doldurarak, iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri Yurtiçi Kargo yoluyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
 
İade Adresimiz: Onka Farma Doğal Ürünler, AOSB 10022 Sk. No:4 Çiğli/İZMİR. Yurtiçi Kargo dışında farklı bir kargo firmasıyla gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. Herhangi bir konuda destek almak için 0232 503 63 66 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İade kargonuz depomuza ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade kabul işleminiz yapılır ve para iadeniz en geç 7 iş günü içerisinde ödemeyi yapmış olduğunuz kartınıza gerçekleştirilir. Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir. Lütfen hesabınızı kontrol etmeyi unutmayınız. Kampanya dönemlerimizde iade süreleri farklılık gösterebilir.

Yasal olarak “Cayma Hakkı” kapsamında siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.
 
• İade paketinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde göndermeniz gerekmektedir.
• Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
• Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
• Ürünlerin tekrar satın alınabilir özellikte olması gerekmektedir.

Hayır, iade işleminiz için herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri;

Yurtiçi Kargo ile Onka Farma Doğal Ürünler, AOSB 10022 Sk. No:4 Çiğli/İZMİR

adresine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo dışında farklı bir kargo firmasıyla gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

Kapat Sepet
Kapat Favoriye Ekle
Kapat
Kapat
Kategoriler